• Zakres obowiązków
    • utrzymanie maszyn produkcyjnych w obszarze elektrycznym,
    • przeglądy maszyn i instalacji , diagnoza i naprawa,
    • modyfikacje i przeglądy okresowe maszyn produkcyjnych,
    • możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wymagania
    • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
    • mile widziane uprawnienia SEP do 1Kv (ewentualnie możliwość wyrobienia),
    • doświadczenie w pracy jako elektryk mile widziane,
    • gotowość do nauki.
  • Firma oferuje
    • umowę bezpośrednio pod firmą,
    • stabilną pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
    • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • zdobycie doświadczenia.
  • Miejscowość Bielsko Biała
  • Klauzula RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email: praca@hrsigma.pl lub kontakt telefoniczny na nr : 727555255

W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska. Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref. EL/ŻS/02/2020