• Zakres obowiązków
    • planowanie strategii rekrutacyjnej przy uwzględnieniu profilu danej firmy i oczekiwań pracodawcy
    • opracowanie zasad i procedur rekrutacji wewnętrznej i zewnętrznej
    • współtworzenie profilu kandydata
    • tworzenie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych
    • przyjmowanie dokumentów kandydatów do pracy i dokonywanie ich selekcji
    • przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami
    • monitorowanie rynku pracy, poszukiwanie kandydatów na specjalnych portalach, np. Linkedin
    • przeprowadzanie testów kompetencji i testów psychologicznych
    • sporządzanie raportów, opinii i rekomendacji
    • budowanie relacji z klientami firmy
    • sporządzenie i prowadzenie bazy danych CV
    • reprezentowanie firmy na Targach Pracy
  • Wymagania
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe
    • Minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku  rekrutera
    • Mile widziane doświadczenie w  pracy w dziale HR
    • Znajomość prawa pracy na poziomie pozwalającym swobodną implementację projektów HR
    • Doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji, programów rozwojowych
    • Silna orientacja biznesowa i rozwinięte umiejętności interpersonalne
    • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point, Word)
  • Firma oferuje
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Możliwość w uczestniczeniu w prestiżowych międzynarodowych projektach
    • Przyjazną atmosferę pracy
  • Miejscowość Żywiec
  • Klauzula RODO Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści: Klauzula RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: cv@hrsigma.pl. Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref.: HRM/KJ/07/2019

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl