Informatyk – Tychy

praca stała
  • HR SIGMA

    • Zakres obowiązków
      • Zapewnienie poprawnego działania, administracja i bieżące utrzymanie sieci oraz serwerów
      • Zapewnienie poprawnego działania, administracja i bieżące utrzymanie systemu ERP
      • Instalacja i konfiguracja urządzeń informatycznych
      • Administracja zasobami danych firmy
      • Wykonywanie kopii zapasowych danych użytkowników, bazy danych, systemu ERP
      • Konfiguracja sprzętu w firmie
      • Reinstalacja, konfiguracja systemów i oprogramowania komputerowego
      • Bieżący serwis sprzętu w firmie (przyjmowanie zgłoszeń oraz ich rozwiązywanie)
      • Zdalne wsparcie użytkowników
      • Konserwacja sprzętu.
    • Wymagania
      • Znajomość sieci komputerowych TCP/IP
      • Znajomość baz danych MSSQL
      • Znajomość systemów operacyjnych: Windows 7/8/10 Windows server
      • Wiedza z zakresu sieci bezprzewodowych WiFi,
      • Znajomość zapytań SQL,
      • Wiedza z zakresu wykonywania kopii zapasowych,
      • Wysoka kultura osobista w relacjach z użytkownikiem końcowym.
      • Wykształcenie wyższe informatyczne.
    • Firma oferuje
      • Umowę o pracę na stałe
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
      • Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów .
    • Miejscowość Tychy
    • Klauzula RODO "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)”.

    Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: CV@HRSIGMA.PL

    Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref.: IN/ŻS/11/2019

    Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl