• Zakres obowiązków
    • Zapewnienie poprawnego działania, administracja i bieżące utrzymanie sieci oraz serwerów
    • Zapewnienie poprawnego działania, administracja i bieżące utrzymanie systemu ERP
    • Instalacja i konfiguracja urządzeń informatycznych
    • Administracja zasobami danych firmy
    • Wykonywanie kopii zapasowych danych użytkowników, bazy danych, systemu ERP
    • Konfiguracja sprzętu w firmie
    • Reinstalacja, konfiguracja systemów i oprogramowania komputerowego
    • Bieżący serwis sprzętu w firmie (przyjmowanie zgłoszeń oraz ich rozwiązywanie)
    • Zdalne wsparcie użytkowników
    • Konserwacja sprzętu.
  • Wymagania
    • Znajomość sieci komputerowych TCP/IP
    • Znajomość baz danych MSSQL
    • Znajomość systemów operacyjnych: Windows 7/8/10 Windows server
    • Wiedza z zakresu sieci bezprzewodowych WiFi,
    • Znajomość zapytań SQL,
    • Wiedza z zakresu wykonywania kopii zapasowych,
    • Wysoka kultura osobista w relacjach z użytkownikiem końcowym.
    • Wykształcenie wyższe informatyczne.
  • Firma oferuje
    • Umowę o pracę na stałe
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów .
  • Miejscowość Żywiec
  • Klauzula RODO "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)”.

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: CV@HRSIGMA.PL

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref.: IN/KJ/07/2019

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl