JUNIOR / MID ANDROID DEVELOPER

umowa o pracę Branża: teleinformatyczna
  • HR SIGMA

    • Zakres obowiązków
      • Projektowanie i wdrażanie nowych funkcji w istniejącej aplikacji.
      • Rozwijanie i tworzenie wysokiej jakości kodu.
      • Usprawnianie funkcji i poprawa jakości.
      • Wdrażanie najlepszych standardów i procedur.
      • Udział w sesjach Event Stormingowych.
    • Wymagania
      • Doświadczenie w budowie aplikacji dla systemu Android w języku Java/Kotlin.
      • Doświadczenie w wykorzystaniu Android SDK:
        • znajomość głównych komponentów (Activity, BroadcastReceiver, Service) i ich cykli życia,
        • podstawowa znajomość budowy interfejsu użytkownika.
      • Podstawowa znajomość RxJava 2.
      • Podstawowa znajomość systemu kontroli wersji GIT.
      Mile widziane:
      • Chęć i motywacja do ciągłego rozwoju.
      • Umiejętność pisania testów jednostkowych.
      • Znajomość: Retrofit 2, Dagger 2, Realm, Gitlab, Jenkins.
    • Firma oferuje
      • Stabilne zatrudnienie w firmie technologicznej z polskim kapitałem
      • Do wyboru UoP lub B2B
      • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
      • współpracę z doświadczonymi specjalistami
      • przyjazną i twórczą atmosferę pracy
      • udział od 1 do 3 konferencji w roku
      • komfortowe i nowoczesne stanowisko pracy w nowoczesnym biurowcu
      • pracę w zespole ludzi otwartych na niestandardowe rozwiązania z najlpszymi leaderami
      • imprezy integracyjne
      • karta sportowa Multisport
      • opieka medyczna
      • owocowe poniedziałki i środy owoce sezonowe
      • obiad w każdy piątek na koszt firmy
    • Miejscowość Bielsko Biała
    • Klauzula RODO Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:
      • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji  oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

    Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV adres: CV@HRSIGMA.PL

    W tytule wiadomości  prosimy podać nazwę stanowiska . Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref. : IT/KJ/07/2019