Konserwator obiektu – Chorwacja

  • HR SIGMA

    • Zakres obowiązków
      • Utrzymanie obiektu w stanie pełnej sprawności technicznej oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników
      • Wykonywanie przeglądów oraz usuwanie usterek i awarii
      • Prowadzenie napraw elektrycznych i hydraulicznych
      • Wykonywanie prostych prac remontowo budowlanych
      • Współpracę z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich
    • Wymagania
      • Atrakcyjne wynagrodzenia
      • Darmowy przelot, lub dojazd do miejsca pracy
      • Darmowe zakwaterowania
      • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres dwóch miesięcy
      • Samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków
      • Pracę w miłej atmosferze w słonecznej Chorwacji
    • Firma oferuje
      • Prawo jazdy kat.B
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku skrupulatności i zaangażowania w powierzone obowiązki
      • Samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji czasu pracy
    • Miejscowość Chorwacja
    • Klauzula RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

    Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV adres: CV@HRSIGMA.PL

    Więcej ogłoszeń na stronie :  www.hrsigma.pl

    W tytule wiadomości  prosimy podać nazwę stanowiska . Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref. : KO/AA/03/2019