Konsultant Helpdesk

praca stała
  • HR SIGMA

    • Zakres obowiązków
      • wsparcie użytkowników w zakresie produkowanego sprzętu i dedykowanego oprogramowania,

      • zdalne wsparcie serwisantów oraz partnerów biznesowych,

      • rejestracja zgłoszeń telefonicznych oraz mailowych i tworzenie zleceń dla techników,

      • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów aplikacyjnych i sprzętowych,

      • tworzenie dokumentacji wdrażanych rozwiązań.

    • Wymagania
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie),

      • znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem (preferowane języki czeski, niemiecki lub rosyjski),

      • umiejętność organizacji własnej pracy oraz gotowość do podnoszenia kwalifikacji,

      • dyspozycyjność, zaangażowanie, komunikatywność i wysoka kultura osobista.

    • Firma oferuje
      • stabilną pracę w przyjaznym środowisku,

      • szkolenia wewnętrzne, w tym szkolenie wstępne,

      • wiele ciekawych wyzwań i możliwość rozwoju,

      • wyjątkową atmosferę pracy w młodym i entuzjastycznym zespole.

    • Miejscowość Bielsko Biała
    • Klauzula RODO "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

    Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: CV@HRSIGMA.PL.

    Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref.: HD/MS/07/2019