Kontroler jakości

praca stała
  • HR SIGMA

    • Zakres obowiązków
      • Przeprowadzanie odbiorów jakościowych na wydziale produkcji oraz określanie ich statusów
      • Praca na współrzędnościowej maszynie pomiarowej
      • Tworzenie raportów pokontrolnych oraz prowadzenie dokumentacji jakościowej
      • Analiza raportów pomiarowych oraz współpraca z innymi działami .
    • Wymagania
      • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
      • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
      • Znajomość technik pomiarowych oraz obsługa narzędzi do pomiaru
      • Dobra znajomość rysunku technicznego
      • Znajomość branży metalowej i obróbki skrawaniem
      • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
      • Doświadczenie w pracy w zespole oraz zdolności komunikacyjne
      • Dyspozycyjność
      • Praca na dwie zmiany
      • Znajomość pakietu MS Office.
    • Firma oferuje
      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
      • Pracę w Centrum Bielska Białej
      • Umowę o pracę na stałe
      • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Miejscowość Bielsko Biała
    • Klauzula RODO "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

    Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: CV@HRSIGMA.PL. kontakt telefoniczny na nr : 727 555 255 .

    Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref.: KJ/ŻS/06/2019

    Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl