Pracownik obsługi Tour de Pologne

praca dodatkowa
  • HR SIGMA

    • Zakres obowiązków
      • praca  7 sierpnia 2019 przy organizacji  Tour de Pologne na trasie w Bielsku Białej
      • start pracy  4 5 rano
      • zakończenie 24:00
      • praca polega na organizacji i dopilnowania każdego szczegółu na  trasie wyścigu
      • ustawianie  barierek  rozkładają  kabli elektrycznych
      • zabezpieczenie trasy przez utrzymanie porządku
    • Wymagania
      • dyspozycyjność w na cały dzień pracy
      • zaangażowanie i sumienność
      • mile widziany status studenta
      • dobre nastawienie do pracy grupowej
    • Firma oferuje
      • umowa zlecenie na czas wykonywania pracy
      • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacone do tygodnia od zakończenia zadania
      • możliwość pracy w innych projektach rekrutacyjnych
    • Miejscowość Bielsko Biała
    • Klauzula RODO "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

    Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: CV@HRSIGMA.PL.

    Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref.: TdP/KJ/07/2019