Pracownik transportowy – Magazynier – UDT

praca stała umowa o pracę Branża: transportowo-spedycyjno-logistyczna
  • HR SIGMA

    • Zakres obowiązków Opis stanowiska:
      • Przewóz komponentów z wykorzystaniem wózka widłowego niskiego składowania
      • Obsługa programów magazynowych
      • Opieka nad magazynem
      • Współpraca z kierownikami i brygadzistami na produkcji.
    • Wymagania
      • Ustalony termin egzaminu UDT / zdany egzamin UDT
      • Uprawnienia na wózek widłowy
      • Wymagane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku.
    • Firma oferuje
      • Pracę w centrum Bielska Białej
      • Pracę od poniedziałku do piątku
      • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Miejscowość Bielsko Biała
    • Klauzula RODO "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

    Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: CV@HRSIGMA.PL. kontakt telefoniczny na nr : 727 555 255

    Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref.: MA/ŻS/06/2019
    Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl