PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – branża szkoleniowa

umowa o pracę
  • HR SIGMA

    • Zakres obowiązków
      • Zapewnienie odpowiedniego rozwoju relacji z dotychczasowymi Klientami
      • Pozyskanie nowych Klientów do współpracy
      • Realizowanie planów sprzedażowych i promocyjnych
      • Zdolność docierania do osób na każdym szczeblu organizacji
      • Samodzielne wytyczanie oraz realizacja nowych szans sprzedażowych
      • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji i spotkań biznesowych
      • Promowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy wśród klientów
    • Wymagania
      • Wykształcenie minimum średnie
      • Doświadczenie w sprzedaży B2B
      • Mile widziane doświadczenie w branży szkoleniowej
      • Zaangażowanie i nastawienie na osiągnięcie celów sprzedażowych
      • Predyspozycje sprzedażowe i negocjacyjne
      • Umiejętność pracy zespołowej
      • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
      • Bardzo dobra organizacja pracy
      • Prawo jazdy kat. B
      • Otwartość, doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • Firma oferuje
      • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizja uzależniona od osiąganych wyników
      • Niezbędne narzędzia pracy
      • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz poszerzenia kwalifikacji
      • Wsparcie doświadczonego zespołu przy wdrożeniu do firmy
      • Przyjazną atmosferę pracy
    • Miejscowość Katowice
    • Klauzula RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: cv@hrsigma.pl.

    Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

    Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref.: PHK/MS/05/2019