Referent ds badań

praca stała
  • HR SIGMA

    • Zakres obowiązków
      • Koordynowanie pracami Stacji Prób
      • Prowadzenie projektów w zakresie badań nad reduktorami i motoreduktorami
      • Opracowywanie i analiza wyników oraz sporządzanie sprawozdań z prowadzonych badań
      • Tworzenie dokumentacji na potrzeby Stacji Prób
      • Obsługa narzędzi i wyposażenia pomiarowego będącego na wyposażeniu Stacji Prób
      • Pomiary drgań wraz z oceną stanu technicznego przekładni  .
    • Wymagania
      • Wykształcenie wyższe techniczne: mechanik, mechatronik, automatyk
      • Doświadczenie 1rok na podobnym stanowisku
      • Znajomość techniki napędowej (przekładnie zębate, silniki elektryczne, falowniki)
      • Znajomość metod diagnostycznych a w szczególności metod bazujących na pomiarze drgań
      • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
      • Inżynierska i praktyczna wiedza techniczna
      • Umiejętności manualne w zakresie obsługi narzędzi kontrolno – pomiarowych i montażu podzespołów napędowych
      • Dyspozycyjność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole
      • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
      • Znajomość obsługi komputera, znajomość AutoCAD, pakietu MS Office
      • Prawo jazdy kat B.
    • Firma oferuje
      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
      • Pracę w Centrum Bielska Białej
      • Umowę o pracę na stałe
      • Możliwość rozwoju zawodowego.
    • Miejscowość Bielsko Biała
    • Klauzula RODO "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

    Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: CV@HRSIGMA.PL. kontakt telefoniczny na nr : 727 555 255 .

    Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref.: RB/ŻS/05/2019

    Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl