Referent ds. Eksportu

praca stała
  • HR SIGMA

    • Zakres obowiązków
      • Pozyskiwanie nowych klientów
      • Efektywna współpraca z zagranicznymi klientami
      • Negocjacje handlowe w zakresie warunków współpracy
      • Koordynacja procesu prezentacji oferty oraz samej sprzedaży
      • Kompleksowa obsługa procesu realizacji zamówień
      • Monitorowanie działań konkurencji.
    • Wymagania
      • Znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie
      • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
      • Znajomość narzędzi MS OFFICE
      • Umiejętność wyszukiwania niezbędnych informacji w sieci internetowej
      • Kreatywność
      • Umiejętność poszukiwania potencjalnych odbiorców na rynkach zagranicznych
      • Dyspozycyjność
      • Zdolności organizacyjne i negocjacyjne
      • Prawo jazdy kat B
      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Mile widziane  doświadczenie w branży mechanicznej
      Dodatkowe auty:
      • Znajomość języka angielskiego.
    • Firma oferuje
      • Umowę o pracę na stałe
      • Możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego
      • Atrakcyjne zarobki
      • Pracę  w systemie 1 zmianowym
      • Stabilne zatrudnienie w firmie w centrum Bielska Białej.
    • Miejscowość Bielsko Biała
    • Klauzula RODO "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

    Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: CV@HRSIGMA.PL. lub  kontakt telefoniczny na nr : 727 555 255 .

    Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref.: RE/ŻS/03/2019

    Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl