SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI BIUROWEJ

praca stała umowa o pracę Branża: ochrony zdrowia
  • HR SIGMA

    • Zakres obowiązków Zadania podstawowe:
      • nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów
      • wsparcie w przygotowywaniu okresowych zestawień, pism, raportów z realizacji projektu
      • koordynowanie i prowadzenie spraw administracyjnych biura
      • bieżący kontakt mailowy i telefoniczny z pracownikami
      • udzielanie informacji o działaniach firmy, realizowanych projektach, informowanie o etapach prac w projekcie
      • przygotowanie dokumentacji do archiwizacji
      • realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych
      Zadania dodatkowe:
      • tłumaczenie symultaniczne EN PL i PL EN
      • tłumaczenie dokumentów
    • Wymagania
      • biegła znajomość języka angielskiego C1 lub C2 – warunek konieczny
      • doświadczenie w tłumaczeniach (minimum roczne) – warunek konieczny
      • wykształcenie wyższe
      • doświadczenie w pracy administracyjnej
      • dobra znajomość pakietu MS Office
    • Firma oferuje
      • umowę o pracę
      • atrakcyjne wynagrodzenie
      • stabilne zatrudnienie
      • możliwość używania języka obcego
      • przyjazne warunki pracy
      • praca w branży medycznej
    • Miejscowość Żywiec
    • Klauzula RODO Prosimy o umieszczenie w składanej aplikacji (podaniu) o pracę klauzuli o następującej treści:
      • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji  oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

    Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: CV@HRSIGMA.PL.

    Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref.: PA/KJ/07/2019