• Zakres obowiązków
    • Tworzenie strategii zakupów i ich realizacja w ramach przypisanej kategorii zapasów
    • Wyszukiwanie dostawców na rynku polskim i europejskim
    • Wyszukiwanie kooperacji na rynku polskim i europejskim
    • Prowadzenie negocjacji oraz budowanie relacji z dostawcami
    • Nadzorowanie procesu zakupów (składanie, koordynację oraz obsługę kontraktów, zamówień i zarządzenie przepływem informacji)
    • Budżetowanie przypisanej grupy materiałowej
    • Realizowanie celów budżetowych
    • Ocena dostawców
    • Analizowanie oraz sporządzanie raportów
  • Wymagania
    • Wykształcenie średnie/wyższe
    • Roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • Firma oferuje
    • Możliwości rozwoju zawodowego,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Bardzo dobrą atmosferę w firmie,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Miejscowość Tychy
  • Klauzula RODO "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)”.

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: CV@HRSIGMA.PL. kontakt telefoniczny na nr : 727 555 255 .

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref.: ZA/ŻS/06/2019