BRYGADZISTA – 1 ZMIANA – PRACA STAŁA OD ZARAZ

praca stała Branża: Produkcja
  • HR SIGMA

    • Zakres obowiązków
      • Planowanie produkcji wg zamówień
      • Układanie harmonogramu prac
      • Ścisła współpraca z innymi działami
      • Przygotowanie raportów
      • Kontrola stanów magazynowych materiałów i półfabrykatów
    • Wymagania
      • Znajomość obsługi komputera (Windows, pakiet Office Word, Exel)
      • Znajomość produkcyjnych procesów  technologicznych  (obróbka skrawaniem)
      • Wykształcenie  techniczne  ( minimum technikum), lub zarządzanie produkcją
    • Firma oferuje
      • Umowę o pracę
      • Pracę od poniedziałku do piątku
      • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Miejscowość Bielsko Biała
    • Klauzula RODO "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).

    Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV adres: cv@hrsigma.pl.

    Więcej ogłoszeń na stronie :  www.hrsigma.pl

    W tytule wiadomości  prosimy podać nazwę stanowiska . Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref. : Bry/ŻS/03/2019