PRODUCT MANAGER- THE FLUID CONNECTORS GROUP

  • HR SIGMA

    • Zakres obowiązków
      Dla naszego Klienta, przedstawiciela na rynku polskim z branży przemysłowej poszukujemy osoby na ww. stanowisko pracy. • nawiązywanie i rozwijanie relacji handlowych z klientami • zarządzanie wybraną grupą asortymentową firmy • współpraca z handlowcami mobilnymi • prowadzenie działań promocyjnych i marketingowych • doradztwo techniczne oraz prowadzenie szkoleń • raportowanie • uczestnictwo w targach branżowych
    • Wymagania
      • wykształcenie wyższe (preferowane o profilu technicznym)
      •  doświadczenie w handlu w branży technicznej (mile widziane)
      •  wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
      •  kreatywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
      • prawo jazdy kat. B
      • znajomość obsługi Pakietu MS Office
      • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Firma oferuje
      • szkolenia produktowe
      • przygotowanie do pracy w terenie
      • praca w przyjaznej, sprzyjającej efektywnym działaniom atmosferze
      • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
      • umowę o pracę na pełny etat
      • niezbędne narzędzia do pracy
      • motywacyjny system wynagrodzenia
    • Miejscowość Cieszyn
    • Klauzula RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: CV@HRSIGMA.PL.

    Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

    W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska. Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref.:PM/KJ/03/2019