SPEDYTOR KRAJOWY – MIĘDZYNARODOWY

  • HR SIGMA

    • Zakres obowiązków
      • Planowanie i organizacja drogowych przewozów międzynarodowych i/lub krajowych
      • Budowanie oraz utrzymywanie relacji z Klientami i Partnerami biznesowymi firmy
      • Monitorowanie realizacji zleceń spedycyjnych i transportowych, oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg
      • Przygotowywanie zleceń i dokumentów transportowych
      • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną
      • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz wysoką jakość usług
    • Wymagania
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Praktyczna znajomość zagadnień  związanych z działalnością transportową
      • Umiejętności negocjacyjne oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
      • Umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji
      • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikacje
      • Dobra organizacji pracy
    • Firma oferuje
      • Zatrudnienie tylko i wyłącznie na umowę o pracę
      • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
      • Niezbędne narzędzia do pracy
      • Bardzo dobrą atmosferę pracy
      • Dodatkowe benefity
    • Miejscowość Ustroń
    • Klauzula RODO Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV adres: CV@HRSIGMA.PL Więcej ogłoszeń na stronie :  www.hrsigma.pl W tytule wiadomości  prosimy podać nazwę stanowiska . Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref. : SKM/AA/03/2019

    Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: CV@HRSIGMA.PL

    Więcej ogłoszeń na stronie :  www.hrsigma.pl

    W tytule wiadomości  prosimy podać nazwę stanowiska . Na przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie numeru ref. : SKM/AA/03/2019