Agencja pracy HR SIGMA Bielsko-Biała

Poszukujesz pracownika? Zależy Ci na czasie? Mimo publikacji ogłoszenia nie masz kandydatów? Zgłoś się do nas!

Agencja pracy HR Sigma działa na lokalnym rynku ponad 7 lat. Podstawą jej działalności jest zrealizowanie całego procesu rekrutacyjnego, tak aby znaleźć idealnego pracownika dla swojego Klienta. Doskonała znajomość firm na terenie Bielska-Białej, rozległa sieć kontaktów biznesowych oraz szeroka baza kandydatów to gwarancja sukcesu.

Sposób działania dopasowujemy do potrzeb naszego Klienta. Oferujemy zrealizowanie całego procesu rekrutacyjnego. W skład naszych działań wchodzi przygotowanie oferty pracy (na podstawie opis stanowiska pracy oraz wymagań wobec kandydatów, które określa Klient), publikacja oferty na licznych portalach, weryfikacja CV kandydatów, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych w naszym biurze w celu zweryfikowania kompetencji i umiejętności kandydatów, dostarczenie klientowi szczegółowej charakterystyki kandydata, a w przypadku gdy dojdzie do spotkania klienta z kandydatem koordynowanie przebiegu procesu i bieżący kontakt z kandydatem. Ogłoszenia o pracę publikujemy w kilkudziesięciu portalach ogłoszeniowych, mediach lokalnych oraz portalach społecznościowych (LinkedIN, Facebook).

Do kandydatów docieramy również za pośrednictwem instytucji oraz uczelni wyższych, gdzie poszukujemy kandydatów wśród absolwentów.  Nasza usługa jest „szyta na miarę”, dlatego zakres realizowanych przez nas działań może być dowolnie modyfikowany. Oprócz standardowych metod rekrutacji powszechnie korzystamy z metody tzw. direct search. Polega ona na wyszukaniu osób o wysokich kompetencjach i unikalnych umiejętnościach, którzy aktualnie nie poszukują pracy, ale bardzo często, po przedstawieniu przez nas oferty, decydują się na wzięcie udziału w procesie rekrutacji.

W HR SIGMIE agencji pracy posiadamy bazę kandydatów, którą budowaliśmy przez wiele lat. W ramach rekrutacji na konkretne stanowisko weryfikujemy osoby o odpowiednim profilu zawodowym i, podobnie jak w przypadku direct search, przedstawiamy im ofertę pracy i zachęcamy oraz motywujemy do wzięcia udziału wzięcia udziału w rekrutacji. Ta metoda bardzo często dostarcza klientowi idealnego kandydata już w czasie kilku dni.

Zdywersyfikowane działania agencji pracy HR SIGMA gwarantują skuteczność, szybkość działania oraz redukcję kosztów procesu zatrudniania nowych pracowników. Rekrutacja to proces czasochłonny i kosztowny, a w przypadku stanowisk wyspecjalizowanych samodzielne znalezienie idealnego kandydata często okazuje się niemożliwe. Gwarantujemy, że zrealizujemy każdą rekrutację i nie istnieją dla nas projekty niemożliwe do wykonania.

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły współpracy. Gwarantujemy elastyczność działania!

Tel. 48 511 511 567, e-mail: biuro@hrsigma.pl LUB Tel. +48 727 555 155 , e-mail: rekrutacja@hrsigma.pl LUB +48 727 555 255 , e-mail: praca@hrsigma.pl