Doradztwo zawodowe HR SIGMA

HR SIGMA to agencja pośrednictwa pracy, która oferuje bezpłatną pomoc osobom poszukującym pracy. Nasze biuro mieści się w Bielsku-Białej, ale działamy na terenie całej Polski. Doskonale znamy potrzeby lokalnego rynku pracy i z chęcią doradzimy Ci jak skutecznie znaleźć pracę i odnaleźć się w nowej rzeczywistości na rynku pracy.

Kryzys spowodowany koronawirusem namieszał na rynku pracy, a wiele osób straciło swoje dotychczasowe zatrudnienie. Jednakże, z naszą pomocą i wsparciem możesz wyjść z tej sytuacji silniejszy. W ramach usługi doradztwa zawodowego przeanalizujemy Twoje CV oraz list motywacyjny. Jeśli nigdy go nie stworzyłeś, pomożemy Ci napisać życiorys od podstaw.  Skoncentrujemy się na Twoich oczekiwaniach i potrzebach, wspólnie zidentyfikujemy Twoje mocne strony oraz zbadamy Twoje kompetencje. Dzięki nam odkryjesz swoje predyspozycje i dowiesz się jak wykorzystać je do budowania kariery zawodowej. Co więcej, jako agencja pośrednictwa pracy posiadamy wiele ofert pracy, które z chęcią przedstawimy Ci na spotkaniu. Jeśli spełnią one Twoje oczekiwania i będą zgodne z Twoim profilem zawodowym, przekażemy Twoją kandydaturę do Pracodawcy. W dalszym kroku, po akceptacji Twojej kandydatury przez Pracodawcę, umówimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną oraz przygotujemy Cię do niej. Wykorzystaj okres dynamicznych zmian, aby na nowo odnaleźć swoją drogę zawodową i świadomie zarządzać swoją karierą.

Serdecznie zapraszamy na coaching kariery! Razem postawimy pierwszy krok ku przyszłości! W zależności od preferencji na spotkanie możemy umówić się w biurze HR SIGMA lub zdalnie.

Zacznij działać już dziś! Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 727 555 155 lub mailowo na adres: rekrutacja@hrsigma.pl