Specjalista ds. controllingu produkcyjnego

praca stała @HR SIGMA Branża: produkcja Wyślij ofertę na email
  • Udostępnij:

  • Job ID 5033
  • Zakres obowiązków
    • Przygotowywanie raportów kosztowych i analiza odchyleń od budżetu i planów,
    • aktywny udział w tworzeniu rocznych budżetów działowych,
    • organizacja regularnych spotkań z kierownictwem w celu omówienia miesięcznych wyników finansowych,
    • dynamiczna aktualizacja budżetu i prognoz w trakcie roku,
    • przeprowadzanie analizy kosztowej w procesach produkcyjnych (koszty zmian, reklamacje, optymalizacja),
    • współuczestnictwo w tworzeniu modeli biznesowych dla nowych produktów i usług,
    • ścisła współpraca z kierownictwem zakładu produkcyjnego w Tychach,
    • bezpośrednie raportowanie do kontrolera finansowego oraz funkcjonalne do dyrektora zakładu.
  • Wymagania
    • Doświadczenie w kontrolowaniu i analizowaniu kosztów w sektorze produkcyjnym,
    • doskonała znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem Excela,
    • solidna znajomość systemów ERP,
    • gotowość do sporadycznych podróży między oddziałami w Polsce(Warszawa – Tychy)
    • umiejętność swobodnego prowadzenia spotkań z kierownictwem,
    • komunikatywny poziom angielskiego – B2,
    • umiejętność krytycznego i analitycznego myślenia.

    Mile widziane:

    • Doświadczenie w platformach BI .
  • Firma oferuje
    • Kartę multisport , ubezpieczenie medyczne ,
    • Kursy językowe,
    • Szkolenia,
    • Prywatna opieka medyczna,
    • Ubezpieczenie na życie,
    • Spotkania integracyjne i wspaniałą atmosferę w pracy ,
    • Umowę o pracę na stałe lub kontrakt B2B.
  • Miejscowość Tychy
  • Klauzula RODO

    W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: ‘Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).’