Praca tymczasowa Bielsko-Biała HR SIGMA

HR SIGMA jako agencja pośrednictwa pracy oferuje kompleksowe usługi z obszaru HR. Pomagamy przedsiębiorcom w zatrudnieniu najlepszych pracowników i posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usługi pracy tymczasowej. Działamy na terenie całego śląska i doskonale znamy potrzeby lokalnego rynku pracy.

Cel pracy tymczasowej to optymalizacja kosztów oraz czasu zatrudniania pracowników, a także prowadzenia ich dokumentacji w trakcie zatrudnienia. Praca tymczasowa to forma zatrudnienia, która polega na zatrudnieniu pracownika przez agencję pracy tymczasowej i skierowaniu go do pracy u konkretnego pracodawcy. Najczęściej HR SIGMA zatrudnia pracowników tymczasowych w oparciu o umowę o pracę na czas określony. Pracownikowi przysługuje prawo do urlopu i wszystkich świadczeń pracowniczych. Rekrutację pracownika tymczasowego prowadzi HR SIGMA zgodnie z wymaganiami i oczekiwaniami Klienta. Skorzystanie z usługi pracy tymczasowej zwalnia pracodawcę z konieczności prowadzenia obsługi kadrowo-płacowej w trakcie zatrudnienia pracownika, a odpowiedzialność przed instytucjami rynku pracy zostaje przeniesiona na HR SIGMĘ. Naliczanie składników wynagrodzenia, przygotowanie umów, wypłaty wynagrodzeń i odprowadzanie składek ZUS, kontrola terminów ważności badań lekarskich – to jedne z wielu formalności, z których zwolniony jest pracodawca.

Usługę pracy tymczasowej w Bielsku-Białej kierujemy do przedsiębiorców, u których występuje duża dynamika w zatrudnieniu, na przykład z powodu zmiennych cyklów produkcyjnych, prężnego rozwoju firmy czy nieoczekiwanych absencji pracowników. Ta forma zatrudnienia pozwala także na sprawdzenie pracownika przed podjęciem decyzji o zatrudnieniu go na stałe. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a nasza oferta jest dostosowana do potrzeb i wymagań danej firmy. Zapewniamy szybkość i skuteczność działania.

Zmniejsz ilość obowiązków formalnych oraz ponoszonych kosztów w swojej firmie. Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły współpracy! Tel. 511 511 567, email: biuro@hrsigma.pl, lub poprzez formularz na stronie.