Wsparcie HR Bussiness Partnera w Twojej firmie – skorzystaj z usług agencji pracy HR SIGMA

Jako HR SIGMA agencja pośrednictwa pracy i pracy tymczasowej znani jesteśmy w naszym rejonie głównie ze swojej skuteczności w poszukiwaniu pracowników. Jednakże, świadczymy o wiele szerszy zakres usług z obszaru HR. Chcesz wiedzieć co HR SIGMA jeszcze może zrobić dla Twojej firmy? Przeczytaj poniższy artykuł i zmień oblicze swojej organizacji!

W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści do spraw rekrutacji, ale ich wiedza nie ogranicza się tylko do tego obszaru. Doskonale znają wszystkie procesy HR i potrafią skutecznie kreować politykę wewnętrzną firmy. W swojej codziennej pracy współpracują z licznymi firmami z różnorodnych branż, co dostarcza im szerokiej perspektywy i kompleksowego spojrzenia na rynek pracy. Zewnętrzny HR Bussiness Partner obiektywne spojrzy na Twoją organizację i przeprowadzi profesjonalny audyt obecnie funkcjonujących rozwiązań. Znajomość biznesu oraz zewnętrznych uwarunkowań, to coś co wyróżnia HR Businnes Partnera od pracownika działu kadr wewnątrz organizacji.

W ramach oferty abonamentu HR firma zyskuje wsparcie w kreowaniu wewnętrznej polityki personalnej i kompleksowe doradztwo w obszarze zasobów ludzkich. W skład usługi wchodzi między innymi przeprowadzanie procesu wdrażania nowych pracowników, opracowanie systemu ocen dla pracowników czy kart stanowisk pracy. Ponadto, specjaliści HR SIGMA zidentyfikują Talenty w Twojej organizacji oraz przygotują plan szkoleń i ścieżki kariery. Na każdym etapie działania ściśle współpracują z Zarządem firmy, a ich rozwiązania zawsze są dopasowanie do indywidualnych potrzeb.

Zakres realizowanych działań i długość trwania współpracy są zawsze indywidualnie dopasowywane do potrzeb firmy. Jeśli potrzebujesz wsparcia w wybranym zakresie skontaktuj się z nami i umów na spotkanie. Wspólnie dopasujemy ofertę do Twoich wymagań i oczekiwań.