• Job ID 5150
  • Zakres obowiązków
    • badanie sprawozdań finansowych pod nadzorem Biegłego Rewidenta,
    • uczestnictwo w inwentaryzacji zdalnej
    • realizacja projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych,
    • wykonywanie czynności biurowych związanych z przeprowadzanymi badaniami sprawozdań finansowych,
    • archiwizacja dokumentów po zakończeniu prowadzonych czynności.
  • Wymagania
    • analityczne zdolności
    • doświadczenie w pracy w audycie lub pełnej księgowości,
    • bardzo dobra znajomość programu Excel
    • dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
    • gotowość do poszerzania wiedzy oraz umiejętność analitycznego myślenia.
  • Firma oferuje
    • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnej kancelarii księgowej.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
    • Przyjazne środowisko pracy.
    • Konkurencyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres lucja.rzeszutek@hrsigma.pl

  • Miejscowość Cieszyn
  • Klauzula RODO

    Klauzula RODO:

    W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy zawrzeć poniższą klauzulę RODO: ‘Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).’